Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

The Star Wars

Z farmáře Luka Skywalkere je v komiksu 60-ti letý Jediský generál, velitel vesmírných sil na písečné planetě Aquilae (trochu vzdálenější název od Tatooinu), který se nyní vizáží příliš neliší od samotného Lucase. Role hlavního klaďase tedy připadla Annikinu Starkillerovi, záporákem zůstal Darth Vader, který však nemá pro nás neodmyslitelnou černou zbroj. Také Han Solo zásadně změnil vzhled na zeleného mimozemšťana. Jedinou vizuálně (téměř) nezměněnou postavou tak zůstává Princezna Leia a droidi C-3PO a R2-D2.
Období komiksové série: Nekanonický/alternativní vesmír

#1: The Star Wars