Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Otroci Republiky (Slaves of the Republic)

Komiksová série Otroci Republiky (v originále Slaves of the Republic), jenž je situována do období Klonových válek, se soustřeďuje na konflikt na planetě Kiros a Zygerria. Zatímco se válka šíří napříč galaxií a klonoví vojáci Republiky pod vedením rytířů Jedi bojují s hrabětem Dooku a droidí armádě Separatistů, na Kirosu dochází k něčemu podivnému - celá populace planety zmizela. Je na Obi-Wanovi Kenobim, Anakinu Skywalkerovi a jeho padawance Ahsoce Tano, aby tuto záhadu objasnili a odhalili spiknutí Zygerrianských otrokářů.
Období komiksové série: Klonové války (22 BBY - 19 BBY)

#1: Záhada Kirosu
#2: Otrokáři Zygerrie
#3: Hlubiny Zygerrie
#4: Aukce milionu duší
#5: Otrok nyní, otrok navždy
#6: Útěk z Kadava